Загальна iнформація

Загальна iнформація

 


Player for Android

Player for Amazon Fire Stick

Plugin for Dune Player

 

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

 

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ?

Internet: Вам знадобиться Інтернет для перегляду нашого ТБ (мінімальна швидкість 25-35 мб/с). Швидкість інтернет-з'єднання з UATVMAX.com можна кілька разів перевірити на сайті SPEEDTEST. Якщо результати відрізняються лише незначно (максимум 5-10%), то зв’язок стабільний і у вас не повинно виникнути проблем із переглядом. З іншого боку, якщо результати відрізняються більш ніж на 10-15%, це говорить про проблеми з підключенням до сервера. У цьому випадку UATVMAX.com не може гарантувати стабільний перегляд ТБ. Ми рекомендуємо звернутися до свого провайдера за порадою.

Для перегляду інтернет-телебачення на екрані телевізора потрібен спеціальний ресивер Amazon Fire TV Stick. Пристрої можна придбати в інтернет-магазині uahd.tv або на сайті Amazon.com.

Якщо ви хочете дивитися телевізор на моніторі комп’ютера: Перейдіть на uahd.tv/info

Потім натисніть відповідну операційну систему вашого комп’ютера. Програма почне завантажуватися, після чого необхідно встановити програму на комп'ютер. Після встановлення перейдіть до іконки «Ласкаво просимо» та введіть свій логін (ім’я користувача) та пароль (пароль).


ЧИ Є у HDTV.TV СИСТЕМА ЗНИЖОК?

Звичайно, ми пропонуємо систему знижок для наших клієнтів. Розмір знижки залежить від терміну підписки та форми оплати. Так, купуючи річну підписку, ви можете заощадити до 15% місячної підписки. Якщо ви обираєте одноразову оплату (не щомісячну оплату), ми надаємо додаткову знижку 3% від вартості замовлення.


ЧИ МОЖНА ДИВИТИСЯ UAHD.TV НА КІЛЬКОХ ТЕЛЕВІЗОРАХ ОДНОЧАСНО?

Звичайно, кожна підписка має опцію multiroom, тобто одну підписку можна використовувати на максимум 5 пристроях за умови, що пристрої мають спільну IP-адресу.


ЯКІ УМОВИ АКЦІЇ «ЗАПРОСИ ДРУГА» І ДЕ Я МОЖУ НАЗВАТИ ІМ'Я ДРУГА, ЯКЩО Я КОРИСТУЮСЯ ВАШИМИ ПОСЛУГАМИ ЗА ЇХ РЕКОМЕНДАЦІЄЮ?

Щоб ваш друг отримав бонус, необхідно, щоб на момент оформлення замовлення він був користувачем UATVMAX.com з річною підпискою. Ваш друг отримає бонус лише в тому випадку, якщо ви замовите річну підписку та вкажете його номер або ім’я під час замовлення. Якщо ви не вказали номер замовлення чи ім’я свого друга або вказали неправильні дані, у вас є 24 години, щоб зв’язатися з нами, щоб виправити ці дані. Після закінчення цього часу надати номер замовлення вашого друга буде неможливо.


Я НЕ ЖИВУ В ЄВРОПІ, І ЯКЩО ПРОГРАМИ ТРАНСЛЮЮТЬСЯ В ПРЯМОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ, МЕНІ ПОТРІБНО БУДЕ ПЕРЕГЛЯДАТИ РАНКОВІ ПРОГРАМИ, ЯКІ ВИХОДЯТЬ В НІЧІ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ. ЧИ МОЖНА ЦЕ ЗМІНИТИ?

Istnieje tak zwana funkcja "time shift", dzięki której można ustawić opóźnienie emisji o 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20 godzin. Funkcja ta umożliwia dostosowanie oglądania telewizji do strefy czasowej.


Є так звана функція «зсув часу», за допомогою якої можна встановити затримку трансляції на 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20 годин. Ця функція дозволяє налаштувати перегляд телепередач відповідно до часового поясу.

Możesz się z nami skontaktować 24/7 przez telefon, email lub LiveChat. Jeśli i tak nie udało Ci się do nas dodzwonić, prześlij nam zapytanie pocztą elektroniczną, a nasi pracownicy odpowiedzą na nie w możliwie najkrótszym czasie.


ЯК З ВАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ І ЗОКРЕМА, КОЛИ НАЙЛЕГШЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ?

Ви можете зв’язатися з нами цілодобово та без вихідних по телефону, електронною поштою або в LiveChat. Якщо Ви все ще не можете зв'язатися з нами по телефону, надішліть нам запит електронною поштою і наші співробітники дадуть відповідь на нього в найкоротші терміни.


ЯК ШВИДКО Я ОТРИМАЮ ВІДПОВІДЬ НА МІЙ ЗАПИТ?

Ми намагаємося відповідати на всі запити протягом 24 годин. Однак іноді може статися так, що через велику кількість запитів нам потрібно більше часу, щоб розглянути всі запити. У таких випадках ви можете очікувати нашої відповіді протягом 3 робочих днів (за винятком свят і неділі).


МІЙ ДЕКОДЕР ЗЛАМАВСЯ. ЩО Я ПОВИНЕН ЗРОБИТИ?

Якщо приймач буде пошкоджено протягом гарантійного терміну, його буде відремонтовано або замінено безкоштовно. Це не стосується пошкоджень, спричинених неправильним використанням або навмисним пошкодженням. Гарантію та термін її дії можна знайти в інструкції до даного автомагнітола. Якщо ваша приставка вийшла з ладу та закінчився гарантійний термін (1 або 2 роки - інформація в описі пристрою), ви можете звернутися до служби технічної підтримки UATVMAX.com і замовити новий пристрій.


ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ

БУВАЄ КАРТИНА, ВТРАТА ЗВУКУ. ЩО РОБИТИ?

Спочатку перевірте швидкість з'єднання. Перейдіть до «Параметрів», у «Інше» в розділі «ТЕСТ ШВИДКІСТЬ ІНТЕРНЕТУ» натисніть «СТАРТ». За кілька секунд ви побачите, скільки у вас Мбіт/с. Якщо швидкість достатня, зверніться в технічну підтримку.


У МЕНЕ ВСЕ ПРАЦЮВАЛО ДОБРЕ, АЛЕ ТЕПЕР ОТРИМАЛА ІНФОРМАЦІЮ, ЩО БУЛО ВВЕДЕНО НЕПРАВИЛЬНИЙ КОД. В ЧОМУ ПРОБЛЕМА?

Така проблема може мати кілька причин: Невірно введено абонементний номер / пароль - спробуйте ввести його ще раз; Термін дії вашої підписки закінчився - вам необхідно придбати нову підписку в нашому інтернет-магазині або у дилера/партнера; Доступ призупинено у зв'язку з тим, що на вашому рахунку або платіжній картці не вистачило коштів для оплати підписки. У разі виникнення запитань звертайтесь до бухгалтерії за телефоном гарячої лінії.


ДЕКОДЕР (КАНАЛИ) ПЕРЕСТАВ ПРАЦЮВАТИ. ЩО РОБИТИ?

Перезавантажте всі пристрої в такому порядку: вимкніть приставку, потім модем і маршрутизатор. Потім увімкніть всі ці пристрої в зворотному порядку з інтервалом 2-3 хвилини. Якщо проблема не зникає, зверніться до технічної підтримки.